Menu

Popis

Řada SP jsou silné a spolehlivé rozmetadla od firmy SAMSON. Čtyři modely rozmetadel s kapacitou od 9 do 15 mnabízejí maximální všestrannost. Všechny modely jsou mimořádně spolehlivé a nenáročné. Technologie SP je postavena na základě 65 let zkušeností u SAMSONU.

SAMSON, první světový výrobce rozmetadel s vertikálními válci, má řadu SP speciálně vyvinutou pro náročné uživatele: malé zemědělce, zemědělská družstva i velké zemědělské podniky. Typické pro rozmetadla řady SP je především to, že jsou schopny přesně a efektivně rozmetat různé druhy materiálu. Mají mnoho výhod a předností ve využívání přírodního organického hnojiva.

Všechny SP rozmetadla jsou vybavena dvojicí vertikálních válců od SAMSONU. Ty byly navrženy ve spolupráci s uživateli pro použití u těžkých, kompaktních materiálů. Výsledkem je, že výsledný koncept SP rozmetadel je vynikající alternativou pro vysokou výkonnost. Rozmetadla jsou osazeny dvěma pevnými robustními rozmetacími stoly s rozmetacími lopatkami pro snadné rozmetání, a tím zajištění rovnoměrného rozhozu a také rentability provozu spolu s nízkou spotřebou pohoných hmot.

Rozmetadla se vyznačují výborným drobícím efektem a především DOMEX, ze kterého je celé rozmetadlo vyrobené. Vysoce kalená, tvrzená a odlehčená ocel, díky které má rozmetadlo nízkou vlastní hmotnost a nosnostní vlastnosti zústávají.

Kontakt na prodejce

Ing. Václav Perník, jun.

Ing. Václav Perník, jun.
Jednatel společnosti, obchod a prodej
+420 777 170 780
vaclav.pernik@peragro.cz

Ing. Jan Šebelka

Ing. Jan Šebelka
Vedoucí prodeje
+420 736 638 125
jan.sebelka@peragro.cz